Instrukcja użycia Prostaffect

Instrukcja użycia kapsułek Prostaffect

Prostaffect to zupełnie nowe rozwiązanie wspierające zdrowie prostaty w Polsce. Na rynek cyfrowy dostarczył go prawdopodobny producent wiosną 2020 roku. Wiadomo, że większość wymienionych składników znacznie usprawnia pracę męskiego układu moczowo-płciowego i rozrodczego. Producent wielokrotnie podkreślał również, że poprawia również prawidłowe funkcjonowanie gruczołu krokowego. Potwierdza to również większość dostępnych recenzji i recenzji klientów na forach intymnych online. Komentarze, recenzje i opinie są w większości pozytywne. Nie zawierają żadnych poważnych skarg dotyczących wystąpienia negatywnych skutków ubocznych, reakcji alergicznych czy innych przeciwwskazań. Ale dla prawidłowego efektu należy używać kapsułek ściśle według instrukcji.

Instrukcja prawidłowego stosowania kapsułek Prostaffect

Prostaffect to kapsułka o innowacyjnej formule, która łączy dary natury z nowoczesną nauką. Należy je spożywać raz dziennie, najlepiej pół godziny przed zaplanowanym posiłkiem. Zaleca się popijać kapsułki dużą ilością wody. Objawy bólu ustępują po pierwszym tygodniu stosowania. Na głębszą akcję będziesz musiał poczekać dłużej. Zależy to od ciężkości choroby, a także od indywidualnych warunków organizmu.

Nie ma nic prostszego niż codzienne przyjmowanie kapsułek Prostaffect zwiększających libido u mężczyzn. Pokryte są cienką warstwą, która łatwo wpływa na układ pokarmowy. Jedyną rzeczą, którą wymieniony producent Prostate Solution Better Performance jest prawdopodobnie zalecana użytkownikom, jest przestrzeganie instrukcji użytkowania. Zostały one zebrane w formie obszernego przewodnika użytkowania i stosowania. Pojemnik z produktem należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Nie należy wystawiać go na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Jak prawidłowo używać produktu? Istnieją trzy łatwe kroki.

Instrukcje dotyczące stosowania kapsułek
Krok 1 Krok 2 Krok 3
Nie przekraczać 2 (dwóch) kapsułek dziennie. Zrób to około 30 minut przed zwykłym posiłkiem! Pamiętaj, aby zachować aktywność fizyczną, jeść zdrowe potrawy z prostaty i pić dużo płynów! Powtarzaj ten proces codziennie przez co najmniej pełny miesiąc kalendarzowy!

Pełny cykl przyjmowania leku wynosi 30 dni (jeden miesiąc kalendarzowy). Jeśli to konieczne, po chwili możesz powtórzyć kurs w celu zapobiegania.

Wskazania do stosowania

Objawy zapalenia gruczołu krokowego zwykle rozwijają się stopniowo i można je wykryć wystarczająco wcześnie. Jednak zdarza się, że pogorszenie stanu zdrowia następuje nagle, wtedy mamy ostre zapalenie gruczołu krokowego. Ignorowanie wszystkich objawów może przyczynić się do pogorszenia jakości nasienia, pojawienia się krwi w nasieniu i znacznego spadku popędu seksualnego. Objawy zapalenia gruczołu krokowego:

  • Niemożność utrzymania moczu.
  • Częsty nacisk na pęcherz moczowy.
  • Gorączka i silny ból krocza.
  • Drażniący, piekący ból podczas oddawania moczu.
  • Powiększona prostata w badaniu doodbytniczym.
  • Trudności w osiągnięciu i utrzymaniu erekcji.
  • Obniżona jakość życia seksualnego.
  • Przedwczesny wytrysk.

Przeciwwskazania do stosowania

Kapsułki nie mają przeciwwskazań ze względu na swój naturalny skład. Jedynym warunkiem, w którym nie można używać produktu, jest indywidualna nietolerancja jednego ze składników.